Luna zaprasza – sklep online już otwarty!

mydlarnia luna lawenda lodzkie kosmetyki naturalne

Proces metamorfozy naszej mydlarni trwa dalej. Kolejnym jej etapem jest sklep internetowy, który właśnie dla Ciebie otworzyliśmy! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe rabaty! Poznaj ofertę kosmetyków naturalnych wielu uznanych marek!

Mydlarnia Luna wywodzi się z Tomaszowa Mazowieckiego. To właśnie w mieście położonym w województwie łódzkim narodziła się idea dzielenia się wiedzą dotyczącą ekologicznej pielęgnacji kosmetycznej. Wysoki poziom zanieczyszczenia środowiska wpływa destrukcyjnie na naszą skórę. Szeroki wybór dostępnych kosmetyków sprawia, że bardzo trudno o optymalny wybór produktów przeznaczonych do indywidualnych predyspozycji, wolnych od dużych dawek zawartych w nich związków chemicznych.

Poznaj nas

W naszych stacjonarnych punktach sprzedaży w Tomaszowie Mazowieckim i Piotrkowie Trybunalskim prowadzimy szeroką edukację naszych klientów. Wierzymy, że tylko świadomy i odpowiedzialny zakup produktów sprawi, że poczujesz się pewniej i bardziej komfortowo.

Bądź z nami na bieżąco – zaglądaj na blog

Sklep internetowy, choć funkcjonuje w wirtualnej przestrzeni może pełnić taką samą rolę. Dlatego na naszym blogu będziemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą. Postaramy się przedstawić Ci produkty, które pomogą w walce z różnymi problemami skórnymi. Omówimy składniki poszczególnych kosmetyków i ich właściwości. Przedstawimy w jaki sposób warto dbać o swoje ciało, by dłużej zachowało zdrowy wygląd. Poznasz również pojęcia, które mają destrukcyjny wpływ na Twoją skórę. Dowiesz się czego potrzebuje Twój organizm i w jaki sposób dostarczyć mu tego poprzez odpowiednią pielęgnację kosmetyczną.

Pozostańmy w kontakcie – znajdziesz nas także w Social Media

Jesteśmy także otwarci na Twoje sugestie dotyczące funkcjonowania naszego sklepu, gdyż jest on tworzony przede wszystkim z myślą o Tobie. Tylko Twoje zadowolenie sprawi, że nasza misja będzie mogła być realizowana zgodnie z ideą jaka urodziła się w naszych sercach podczas tworzenia marki Luna.

Nasz zespół odpowie na każde Twoje pytanie, więc nie obawiaj się do nas napisać. Wybierz formularz kontaktowy lub komunikację poprzez media społecznościowe. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na Facebooku oraz Instagramie.

Zapraszamy na zakupy.
Iwona Marczuk i Joanna Rokita

From Blog

ORGANIQUE – terapia nawilżająca PUMPKIN

Jak wiecie marka Organique powróciła do naszego {...}

Jesień sprzyja pielęgnacji skóry naczynkowej

Okres jesienny to doskonała pora, by w większym {...}

Comments

Read the comments

Leave a reply